המלצות

yaeli copy

ערן ודליה היקרים, תודה מקרב לב על חוויה יוצאת דופן, על המקצוענות, הנועם, הישירות והמחויבות שלכם שנפיק את הערך הרב ביותר. התוכנית התברכה מחד, בתכנים מעוררי השראה, מודלים מעשיים ותרגולים רבים להטמעתם ומאידך בהנחיה אישית, רגישה ובגובה העיניים בסיומה אני יכולה לומר בביטחון ובברור שאני חשה שאני מאמנת בעלת יכולות, ביטחון ורצון עז להעביר כל הטוב הזה הלאה.

יעל פלד – מאמנת להורים, ילדים ומה שביניהם

talia

אני שמחה להמליץ על ערן ודליה כמאמנים ומורים ברמה הגבוהה ביותר. בקורס נחשפתי סימולציות אימון מדויקות, חדות, בהירות, אמפטיות ומשיגות תוצאות – אמנות לשמה. רכשתי מתודולוגיה סדורה לאימון, ידע מעמיק וניסיון משמעותי במיומנויות האימון של ה- ICF. דליה וערן הם מקצוענים, רציניים, מעמיקים, ועם זאת מעבירים את הקורס בצורה חווייתית ונעימה. מומלץ בחום!

טליה אלדור , NLP Trainer, Master Timeline Therapy מאמנת בכירה בהסמכת לשכת המאמנים

dalit

בקורס הפכתי למאמנת, אך מעבר לכך הוא אפשר לי להיות נוכחת, לחוות, לחגוג את האימון, את היחסים והרגשות. מצאתי את הייעוד שלי ואני שמחה, נרגשת ומוגשמת. תודה רבה, אתם נפלאים, נתתם לי המון בנוכחות שלכם, בגישתכם, בתמיכה לאורך כל הדרך.

דלית רשפי תור מאמנת לשינוי ואיזון באמצע החיים

tal

אפתח ואומר כי הקורס היה מסע מופלא בשבילי. ברמה האישית נכנסתי לקורס אדם אחד ויצאתי אחר. הכלים והמתודולוגיה שקיבלתי בקורס הם הבסיס לכל עבודתי כמאמן כיום. מעבר למתודולוגיה המרתקת שחודרת פנימה מחזקת ומגדילה אותך כאדם, המעטפת המחבקת של הקורס בכלל ושל ערן ודליה בפרט, כמנחים סופר מקצועיים, חדורי התלהבות ומחויבים. הם אשר הקנו לי המיומנויות האימוניות המדויקות על מנת להפוך להיות מאמן אנושי ומקצועי הטוב ביותר שאני יכול להיות.

טל קופרמן מאמן בכיר ויועץ עסקי מרצה ומנחה סדנאות

jenny

הקורס פתח בפניי עולם חדש של מיומנויות והתנסויות ששיפרו באופן משמעותי את כישוריי כמאמנת וכסופרוויזור. במהלך הקורס התעמקנו ב-11 מיומנויות הליבה על פי ה-ICF, בקוד האתי, במודלים בינלאומיים של שיטות אימון שהוכיחו את עצמן, בהרחבת מאגר השאלות העוצמתיות המובילות לפריצות דרך אצל המתאמנים ובעיקר בהקשבה ברמות הגבוהות ביותר. דליה וערן, בעלי ידע, מנוסים וכריזמטיים, הובילו בהרמוניה מלאה ביניהם ובהשלמה זה את זו את המסע המרתק הזה.

ג'ני פריבס-נבות, מאמנת בתחום הכנה לפרישה וסופרוויזור למאמנים

ארגז הכלים שלי התעשר, באופן משמעותי. שיפרתי ,הקצעתי, שייפתי וכוונתי את מיומנויות האימון שלי. רכשתי ביטחון ביכולות ובמקצועיות שלי ואני מרגישה שאני מאמנת טובה. האינטימיות של קבוצת למידה קטנה אפשרה לי חשיפה למגוון שונה, מעניין ומעשיר של אנשים. הקורס היה מגוון, מעניין ומאתגר ונהניתי בו מכל רגע.

רותי עלי – מאמנת אישית וקבוצתית